Денний Проектний Табір 2019
ЩО БУДЕМО РОБИТИ В ТАБОРІ
Кожен день ми починаємо з зарядки, фізичної і розумової. А далі в нас є багато цікавих
і корисних справ, завдань, ігор, майстер-класів та експериментів.
Швидше, далі, вище!
Бігаємо, стрибаємо, змагаємося – і вимірюємо! Відстань, час, швидкість. В кроках, метрах, сантиметрах, за секунду, хвилину, годину, футами, аршинами, ліктями, в удавах, мавпах і папугах )
Подорож у часі – знову вимірюємо, тренуємо відчуття часу
(таймінг – страшенно важлива річ у дорослому житті), вивчаємо та конструюємо свої прилади для вимірювання часу, згадуємо улюблені книжки, де час грає важливу роль.
Зважені і щасливі
Про вагу як складову здоров'я та як фізичну величину. Зважуємо все можливе всім можливим, в різних умовах, а може ще й створимо свої ваги!
Про їжу як складову нашого здоров'я
Вивчаємо, досліджуємо, чаклуємо-малюємо, робимо відкриття та знову створюємо неймовірні речі (ви коли-небудь їли корисну блакитну яєшню?)
Дуже солодкий день. Головні герої цього дня - солодощі!
Друзі вони наші чи вороги? Де вони можуть ховатися? Шкідливі вони чи корисні? Чи можна їсти і скільки можна? Розкриваємо секрети.
Політаємо?
Спробуємо зрозуміти чому літають паперові літачки, парашути, мильні бульбашки.
Таємні місця наших околиць.
Інтенсив для мозку – квест навколишніми дворами та цікавими місцями.
Таємниці звичайнісіньких млинців.
Спробуймо застосувати наші знання з вимірювання і зважування і власноруч приготувати ідеальні млинці. (Спойлер: густина – то важливо!)
Знімаємо кіно!
В кінці зміни нас чекає зйомка власного фантастичного детективу за сценарієм, який напишуть самі діти.
Початок 19 серпня!
Дев'ять серпневих днів діти будуть займатися своїми улюбленими дитячими справами - спілкуватись, гуляти, бігати, стрибати, проходити квести, «хімічити», запускати паперові літачки, змагатися, досліджувати світ, займатися творчістю, грати в словесні та математичні ігри. А разом з тим, одночасно вчитися рахувати, думати, вимірювати, зважувати, креслити, вивчати, формулювати свою думку розвивати уяву і, так, знову таки - досліджувати світ в компанії наших майстрів, які в своїй літній іпостасі є такими ж дослідниками і пустунами, а в солідному житті "після 1 вересня????" знову стануть вчителями математики, англійської, української мови, нейропсихологом і художницею.
Подробиці
Для кого?
Діти 6-8 та 9-11 років
Де і коли?
19-23 та 27-30 серпня
Альтернативна школа My Own Way, пр. Оболонський, 28
Ціна
300 грн/ 500 грн за неповний (9.00 -14.00)/повний (до 18.00) день відповідно при сплаті абонементом. Можливе разове відвідування за попередньою домовленістю.
Запишіться в проектний табір
Долучіться до крутої пригоди перед початком учбового року!
Контакти
Якщо у вас є питання, напишіть нам і ми залюбки відповімо!
+380 93 897 1341
myownway.kiev@gmail.com
Київ,
пр. Оболонский, 28